Skip Navigation

o nákupu

 

 

Platební podmínky
Platbu lze provést převodem na účet. Číslo účtu: 7183756004/2700, jako variabilní symbol uveďte fakturační číslo objednávky. Platbu kartou prozatím nepodporujeme.
Další možností je platba dobírkou - platí pouze v ČR.

Dopravní podmínky
Distribuce zboží je zajišťována prostřednictvím České pošty. K ceně zásilky je připočítán poplatek 50,- Kč při platbě převodem a 90,- Kč při převzetí na dobírku. Při objednávce nad 6 ks poštovné a balné neúčtujeme. Při odběru nad 15 ks účtujeme slevu 5 % z celkové ceny. Zásilky do zahraničí účtujeme individuálně podle počtu zboží a vzdálenosti země. Přesnější informace pošleme mailem. Nejsme plátci DPH.


Reklamace zboží a záruka
Na všechny výrobky poskytujeme standardní záruční lhůtu - 24 měsíců. Záruka pokrývá veškeré vady výrobků, které brání jeho řádnému užití s výjimkou běžného opotřebení a nesprávného užití (příklad - poškrábání disku a.p.). Kupující má (v souladu s 367/2000 Sb.) právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu.

 

Vrácené zboží
Vrácené výrobky nesmí nést známky poškození, použití a musí být kompletní. Ve vrácené zásilce musí být přítomna alespoň kopie faktury. Peníze vám pošleme bankovním převodem na váš učet.

 

Evidence a ochrana osobních údajů
Se všemi informacemi bude nakládáno v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. Všechny osobní údaje jsou důvěrné a budou použity pouze pro obchodní účely. Prodávající se zavazuje, že nebude tyto informace zveřejňovat či poskytovat třetí osobě, s výjimkou situací souvisejících s distribucí zboží.